Gizlilik İlkeleri
Bu beyan modacazibe.com'un gizlilik politikasını içerir. modacazibe.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

modacazibe.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb...) sizlerden talep etmektedir. Üye bilgileriniz kendi bünyemizde istatiksel çalışmalar yapmak, kampanya bilgilerini iletmek ve hizmet kalitesini artırmak amacı ile kullanılabilir, belirtilen durumlar dışında üçüncü kişilerle paylaşılmayacak reklam ve tanıtım amacı ile kullanılmayacaktır.

Siparişlerin en iyi şekilde tamamlanmasına yönelik bilgiler teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. 
Üyelik ile ilgili bilgileri sadece üyelerin kendileri ve site yönetimi değiştirebilir. Başka üyelerin bilgilere erişmesi ve değişiklik yapması mümkün değildir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımlarınız sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde modacazibe.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin modacazibe.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

modacazibe.com üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. 

modacazibe.com'a herhangi bir siparişle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler 3. şahıslarca görülebilir. modacazibe.com e-postalardan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR