İade ve Değişim Sayfası

 

Herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadığınız ürünü teslimatı takip eden 15 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki prosedürleri uygulamanız gerekmektedir.

* İade işlemlerinizde, Sürat Kargo şubelerinden “KEMAL KURUN (Sürat Kargo Sözleşme No:1329214503) , Yeşilova Mah. 4103 Sokak No: 10/A Bornova - İZMİR” adres bilgileriyle ürününüzü ücretsiz olarak bizlere gönderebilirsiniz.

* İadesi yapılacak ürünlerin eksiksiz, hasarsız, kullanılmamış, yıkanmamış halde gönderilmesi çok önemlidir. Gönderilecek ürünlere ek olarak orijinal ambalajın, faturanın tüm nüshalarının ve kısa bir açıklama yazısının da tarafımıza gönderilmesi zorunludur. Kurumsal müşterilerde ise iade faturası gerekmektedir.

* İade sürecinde gönderdiğiniz ürün incelenecek, tüm koşulların sağlandığı durumda iade işlemleriniz başlayacaktır. İadeniz onaylandığında tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılacak, ürün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. Tutarın banka ekstrenizde gözükme süresi banka prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.

* Ödemenizi havale/EFT şeklinde gerçekleştirdiyseniz, tarafımıza banka hesap bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir. (Hesap sahibinin adı soyadı ve IBAN numarası dahil olacak şekilde).

* Ürün iade bedelinizden 30 TL kargo ücreti düşülmektedir.

* Ambalajı yırtık, hasarlı, deforme olan paketler teslim alınmamalı, kargo firmasına tutanak tutturularak firmamıza direkt olarak geri gönderilmelidir.


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR